http://media.mehrnews.com/d/2016/06/01/4/2094918.jpg?ts=1468326502805

قائم‌شهر- نوه حضرت امام خمینی (ره) گفت: خانواده امام خمینی(ره) پشت سر رهبری بوده و هست و جدا کردن بیت امام و رهبری به سود منافقین و آمریکاست.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید علی خمینی ظهر شنبه در مراسم گرامیداشت سالگرد آیت اله صالحی مازندرانی، اظهار داشت: اگر مسئولی خلاف کرد باید جلویش را بگیرند، اما رسانه‌ها نباید طوری حرف بزنند که مردم را به‌نظام ناامید کنند.

وی ادامه داد: بسیاری از مسئولان ما خودشان در جبهه‌ها جنگیدند و از مال دنیا توشه‌ای برنداشتند و بسیاری از آنان با شهدا نسبت دارند، نباید برخی از مسائل، دستاویزی برای تضعیف نظام قلمداد شود.

حجت الاسلام خمینی بابیان اینکه امانت‌داری یک وظیفه شرعی است، گفت: اسرار مردم، همانند نماز و روزه امانت است و نباید بازگو شود.

وی تصریح کرد: در مسئله کشوری داری، در دنیا و در اسلام مصلحت است که بعضی از نهادها بتوانند برای حفظ یک منفعت بالاتر، سرک بکشند، شنود و بررسی اطلاعاتی انجام دهند، اما نهاد مسئول فقط درهمان حیطه امنیتی باید سرک بکشد و اسلام به او اجازه نداده که اسرار مردم را فاش کند.

نوه امام خمینی (ره) بابیان اینکه خبرنگاران مسلمان و رهرو امام صادق (ع) هستند، خطاب به رسانه‌ها، گفت: رسانه‌ها باید هوشیار بوده و خدا را ناظر بر اعمال خود بدانند و با بازی‌های سیاسی آبروی افراد را نبرند، و هر آنچه را به گوششان رسید در سایت‌ها و روزنامه‌هایشان چاپ نکنند.

علی خمینی با تأکید بر اینکه حق نداریم عزت‌نفس خود را بشکنیم، عنوان کرد: عزت‌نفس ما یک ودیعه الهی است وما حق نداریم عزت اسلام و کشورمان را بشکنیم و کسی هم حق ندارد با آبرو عزت‌نفس ما بازی کند.

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر حفظ روحیه انقلابی و عزت اسلامی در عرصه بین‌المللی، خاطرنشان کرد: از اول انقلاب با خیلی از کفار قرارداد بستیم و مذاکره کردیم و مشکلی پیش نیامد، اما اگر تمایلی به کفار پیداکرده و عزت‌نفس خود را خدشه‌دار کنیم در امانت الهی خیانت کرده‌ایم.

این مدرس دروس دینی و حوزوی خود را یک طلبه عادی معرفی کرد و بیان کرد: اگر تاکنون هرگونه پیشرفتی داشتم به برکت وجود امام بوده است، هرکسی در جایگاهی که هست باید قدر نعمت‌های خداوند را بداند.

 

منبع : آشنایی با روستای تاریخی طامه |جدا کردن بیت امام از رهبری به سود منافقین و آمریکا است
برچسب ها : امام ,خمینی ,عزت‌نفس ,اسلام ,نباید ,بوده ,امام خمینی ,بابیان اینکه